Wyjazdy integracyjne

To content | To menu | To search

O wyjazdach

Entries feed - Comments feed

Tuesday, January 31 2012

Przykłady zajęć podczas wyjazdów integracyjnych dla pracowników

Przykładowe zajęcia, jakie będą się odbywać podczas wyjazdu integracyjnego są uzależnione od kilku czynników, a pierwszym z nich jest to, gdzie zostanie zorganizowany wspomniany wyjazd. Jeżeli hotel znajduje się na przykład nad jeziorem czy morzem, to z pewnością wiele zajęć będzie związanych właśnie z wodą. Jednakże warto nadmienić, że nie jest to regułą. Przykładowe zajęcia mają na celu poprawienie komunikacji między poszczególnymi działami czy też pracownikami, co dotyczy przede wszystkim mniejszych firm. Dodatkowo mogą one mieć charakter relaksacyjny. Pracownik, który wybierze się na wyjazd integracyjny, powinien z niego wrócić nie tylko zadowolony, ale również bardziej wypoczęty, co daje możliwość lepszej pracy.

Tuesday, January 24 2012

Rodzaje wyjazdów integracyjnych

samolot.jpgJaki jest najlepszy sposób na zmotywowanie swoich pracowników do jeszcze efektywniejszej pracy, tak aby nie tylko oni doskonalili swoje umiejętności, ale również firma stała się bardziej konkurencyjna? Odpowiedzią może być organizacja wyjazdu integracyjnego dla poszczególnych działów w firmie.

Wyjazdy integracyjne mogą motywować, ale również sprawiać, że wiele osób lepiej się pozna, co może przełożyć się na ich wspólną współpracę, a to z kolei może gwarantować większą efektywność firmy na rynku danych usług. Rodzaje wyjazdów integracyjnych są bardzo różne, niemniej jednak bez względu na to, na który się zdecydujemy, warto zastanowić się nad jego organizacją w firmie, bowiem to nie tylko pozwoli na poznanie się pracowników, ale sprawi, że będą oni bardziej oddani swojej firmie.